Sertifikalarımız

İsviçre merkezli SGS laboratuarından onaylı virüs raporu mevcuttur.  2 yıl servis garantisi vardır.
Sertifikaları görüntülemek için üzerine tıklayınız.

KALİTE YÖNETİM SERTİFİKALARI  :

 

  • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri  : ISO 9001 Standardı, bir kuruluşun müşteri şartlarını ve uygulanabilir mevzuat şartlarını karşılayan ürünleri sağlama yeteneği olduğunu kanıtlaması gerektiğinde ve müşteri memnuniyetini artırmayı amaçladığında uyacağı kalite yönetim sisteminin şartlarını belirtir. Belgelendirmesi yapılan standarttır. Firmamız  tasarım aşamasından başlayarak üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamaları kapsayan ve sürekli iyileşmeyi hedefleyen milletlerarası standartlar haline gelen ISO 9001  Kalite Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazanmıştır.
  • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri  : ISO 14001, ürünün hammaddeden başlayarak müşteriye sunulmasına kadar olan süreçte çevresel faktörlerin belirlenmesi ve bu faktörlerin gerekli önlemler ile kontrol altına alınarak çevreye verilen zararın en aza indirilmesi için kılavuzluk yapan bir standarttır. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standardı, uluslararası ve ulusal piyasada kendine saygın bir yer tutmak isteyen kuruluşlar için neredeyse bir ürün ve hizmet pasaportu gibi algılanmaya başlanmış olup, Firmamız bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.

VİRÜS  TESTİ RAPORU   H1N1 Test rapor Tur

                                        H1N1 Test rapor Eng

 

Virüs  etkinlik Raporları SGS * yurt dışı laboratuvarlarından alınmıştır.

*SGS, merkezi İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan ve denetim, doğrulama, test ve belgelendirme hizmetleri sunan çok uluslu bir İsviçre şirketidir. 89.000’den fazla çalışanı vardır ve dünya çapında 2.600’den fazla ofis ve laboratuvar işletmektedir. Forbes Global 2000’de 2015, 2016 ve 2017’de yer almış, saygınlığı uluslararası platformlarca kabul görmüştür.

Adres

Mustafa Kemal Mh. 2079. Sk,
Via Green B Blok Kat:7 No:49
06510 Çankaya/ANKARA