MedAir cihazları, sessizliğiyle çalışmıyor hissi verir. Ses kirliliğine neden olmadan; toz, polen, allerjen, evcil hayvan tüy döküntüleri, virüs, bakteri, mayt ve akarları yok eder, temiz ve ferah bir hava solumanızı sağlar. Bunun yaparken de iddia ediyoruz, daha sessizi ve daha güçlüsü yok. ≤ 20 dB.

SGS LABORATUVARI ONAYLIDIR
İsviçre merkezli SGS Laboratuvarından onaylı virüs, bakteri raporu mevcuttur. Çevresel sorumluluk gereği, dünyanın ön önde gelen bağımsız kuruluşlarından SGS onayını sağlık açısından önemsiyoruz.

2 YIL GARANTİ
Cihazlarımız 2 yıl servis garantilidir. CE, ISO, EMC VE RoHS sertifikalarına sahip ürünlerimizin, filtre maliyetleri de ekonomiktir. UV lambalarımızın kullanım ömrü en az 3 yıldır.

70 M² ALANI BAKTERİ VE VİRÜSLERDEN 20 DAKİDAR TEMİZLER
MedAir 99 Plus + üstün emiş gücüyle 70 m² kapalı alanı 20 dakikada, bakteri, virüs, mayt, akar, toz, polen ve allerjenlerden temizleyerek dezenfekte eder ve iyonize edilen havayı size geri döndürür. 25 m² alanı ise 20 dakikada dezenfekte eder.

UZAKTAN ERİŞİM
MedAir 99 Plus + Hava Temizleme Cihazı, uzaktan kumanda rahatlığının yanı sıra, cep telefonuyla uzaktan erişim kolaylığı da sunuyor. Ofiste, işyerinde veya evinizdeki cihazınızı kilometrelerce uzaktan açıp kapatabilir, menüdeki her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz.